Tgrt Haber
03 Aralık 2022 18:31 - Güncelleme : 03 Aralık 2022 18:36

Muharrem İnce'den 6'lı masaya gönderme: Erdoğan hayranları

Edirne'nin Keşan ilçesini ziyaret eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, vatandaşlarla sohbet etti. İnce, "6'lı masa, Tayyip Erdoğan hayranıdır" dedi.

Editör: Murat Makas / Kaynak: İHA
Muharrem İnce'den 6'lı masaya gönderme: Erdoğan hayranları
Memleket Partisi,Muharrem İnce,Cumhurbaşkanı Erdoğan

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Keşan ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar ile konuştu. Muharrem İnce, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun 6’lı masanın seçimi kazanması halinde Türkiye’yi birlikte yöneteceklerini söylemine değindi. Karamollaoğlu'nun önerdiği eşgüdüm kurulunu eleştiren İnce, şu ifadeleri kullandı:

"Ne yazık ki bu beceriksiz iktidarın karşısında da yanlış şeyler söyleyen bir muhalefet var. Dün Temel Karamollaoğlu, 'Biz bir eşgüdüm kurulu kuracağız, Cumhurbaşkanı da bu kuruldan talimat alacak' diyor. Yani 6 genel başkan bir araya gelecek, bir cumhurbaşkanı seçecekler. 50+1 alan Cumhurbaşkanı, yüzde 1-2 alan Temel Karamollaoğlu'ndan talimat alacak. Böyle bir saçmalık olur mu? Cumhurbaşkanı sizin emir eriniz mi? Siz kendinize yaver mi seçiyorsunuz? Böyle bir cumhurbaşkanı olmaz.

''TAYYİP ERDOĞAN'LA DEVAM EDİN''

Partili cumhurbaşkanına karşısınız da parti genel başkanından talimat alan cumhurbaşkanına karşı değil misin? Resmen Tayyip Erdoğan'a çalışıyorlar. Son kez söylüyorum, bu altılı masa, Tayyip Erdoğan hayranıdır. Yaptıkları bütün işler, Tayyip Erdoğan'ın ekmeğine yağ sürmekten ibaret. Karşıymış gibi görünüyorlar, bunlara çocuk inanmaz. Böyle ülke mi yönetilir? Bu şu demektir, 'Bizi ciddiye almayın, bizi seçmeyin, Tayyip Erdoğan'la devam edin'. Bunun için hep diyorum. Ne cumhur, ne millet, tek yol memleket."

Kaynak: İHA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...