Tgrt Haber
28 Şubat 2024 23:27 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 23:45

Trabzonspor'dan VAR uygulamasına tepki

Trabzonspor Kulübünden, hakem kararları ve VAR uygulamasıyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada "Kulüplerin emeğini, milyonlarca taraftarın sevdasını, milyarlarca liralık bir marka değerini böylesine kötü yönetirseniz, Trabzonspor bu gece olduğu gibi yine ayakta kalır ama Türk futbolu erir, yok olur" ifadelerine yer verildi.

Editör: Enes Köseoğlu / Kaynak: TGRT Haber
Trabzonspor'dan VAR uygulamasına tepki
Trabzonspor,Hakem

Trabzonspor, hakem yönetimleri ve VAR kayıtları hakkında açıklama yayınladı.

İşte Trabzonspor'un açıklaması;

"Trabzonspor olarak gerek kazandığımız gerekse de puan kaybettiğimiz maçlarda net bir şekilde hakemlerle ilgili görüşlerimizi kamuoyuyla paylaştık.

Trabzonspor'dan VAR uygulamasına tepki - 1. Resim

“ANADOLU TAKIMLARINI GÖRMÜYORLAR

Malum kulüplerin maçlarında VAR odasındaki ekrana adeta büyüteçle bakan, birtakım çevrelere yaranabilmek için ‘kılı kırk yarıp’ adeta kendi gerekçelerini ortaya koyan hakemler; konu Trabzonspor ve Anadolu takımları olunca göremiyor, duyamıyor, bilemiyor.Trabzonspor'dan VAR uygulamasına tepki - 2. Resim

“TÜRK FUTBOLU YOK OLUR”

Trabzonspor; dün olduğu gibi bugün de haksızlığın karşısında dik duracak, haklının hakkını sonuna kadar savunmaya devam edecek. Maçlar kazanılır, kaybedilir. Kupalar kazanılır, şampiyonluklar kaçırılır… Ancak kulüplerin emeğini, milyonlarca taraftarın sevdasını, milyarlarca liralık bir marka değerini böylesine kötü yönetirseniz Trabzonspor bu gece olduğu gibi yine ayakta kalır ama Türk futbolu erir, yok olur.

Dünyanın en büyük şehir takımının şanlı taraftarları…

Sadece sahadaki değil saha dışındaki rakiplerimizle de mücadele edebilmemiz için sizin desteğiniz sahip olduğumuz en büyük güç.

Bugün stada gelen-gelemeyen tüm Bordo-Mavi yüreklere en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...