Tgrt Haber
24 Şubat 2024 11:42 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 11:43

Seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Gürün seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı adeta mitinge dönüştü.

Editör: Bengül Büyükhan / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü
sivas,yerel seçim,mhp

Sivas’ta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gürün Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı yapıldı. Açılış, il ve ilçe teşkilatlarının yanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Okunan İstiklal Marşı’nın ardından büronun açılış kurdelesi kesildi. Yoğun katılım nedeniyle açılış adeta mitinge dönüştü.

MHP Gürün Belediye Başkan adayı ve 2 dönemdir belediye başkanlığı yapan Nami Çiftçi, konuşmasında 2014’ten bu yana yapılan tüm hizmetlerdeki hedefin Gürün’ün huzur ve mutluluğu olduğunu söyleyerek, "İlk gün söylediğimiz gibi, çalışmalarımızda daima şeffaf, dürüst, tarafsız ve insan odaklı yönetim anlayışıyla bugünlere geldik. İnşallah yine sizlerin desteğiyle dik duruşumuzu ve samimiyetimizi koruyarak hizmetimize devam edeceğiz. El ele vererek ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasını sağlamak içinde büyük gayret göstereceğiz." şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...