Tgrt Haber
26 Şubat 2024 14:47 - Güncelleme : 27 Şubat 2024 10:07

Settar Tanrıöğen'i tahtından etti! Kızılcık Şerbeti'nin yeni Abdullah'ı belli oldu

Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah rolüyle yer alan Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sebebiyle 2 kez ameliyat oldu. Bir süredir hastanede tedavi altında olan oyuncu, Kızılcık Şerbeti'nde oynadığı Abdullah karakterine veda etti. Yapım şirketi Abdullah rolü için yeni bir isimle anlaştı.

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
Settar Tanrıöğen'i tahtından etti! Kızılcık Şerbeti'nin yeni Abdullah'ı belli oldu
Settar Tanrıöğen

Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakteriyle yer alan Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sonucu 2 kez ameliyat oldu. Tedavisine hastanede devam edilen oyuncu diziden ayrılmak zorunda kaldı. Usta ismin oynadığı rol için ise Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşıldı.

SETTAR TANRIÖĞEN GİTTİ, AHMET MÜMTAZ TAYLAN GELDİ 

Geçirdiği 2 ameliyatın ardından tedavisine hastanede devam edilen Settar Tanrıöğen için yapım şirketinden açıklama geldi. Oyuncunun diziden ayrıldığını belirten şirket, "Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterini oynayan değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…” ifadelerine yer verildi. 

Settar Tanrıöğen, Kızılcık Şerbeti'nden ayrıldı, yerine gelen isim gündem oldu - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...