Tgrt Haber
20 Eylül 2022 09:21 - Güncelleme : 20 Eylül 2022 09:29

Son dakika: Terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyon! 10 kişi yakalandı

Son dakika haberi: Ankara İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyon düzenlendi. Örgütün propagandasını yapan şahıslara yönelik yapılan titiz çalışmada 10 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Son dakika: Terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyon! 10 kişi yakalandı
deaş,operasyon,ankara

Terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonlar kararlıklıkla devam ediyor. Ankara istihbarat Şube Müdürlüğü ve Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından terör örgütü DEAŞ'ın eylem ve faaliyetlerine katıldığı tespit edilen şahıslarar yönelik operasyon yapıldı. 

10 ŞAHIS YAKALANDI

Terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin tespit ve deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; Ankara ilinde ikamet ettikleri anlaşılan 7 şahıs ile Konya, Kayseri ve Gaziantep illerinde ikamet ettikleri anlaşılan 3 yabancı uyruklu şahısların yakalanmalarına yönelik olarak 10 şahıs yakalanarak gözaltına alındı Gözaltına alınan şahısların yapılan ikamet aramalarında  ele geçirilen çok sayıda dijital materyal ve örgütsel dökümana el konuldu.

Son dakika: Terör örgütü DEAŞ’a yönelik operasyon! 10 kişi yakalandı

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...