Tgrt Haber
02 Mart 2024 13:29 - Güncelleme : 02 Mart 2024 14:46

Bisiklet sürerken gördüğü ayak korkunç gerçeği ortaya çıkardı...

Antalya’da bisiklet süren bir vatandaşın yol kenarında gördüğü ayak korkunç gerçeği ortaya çıkardı. otluk alanda 40 yaşlarında bir kadının cansız bedeni bulundu.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: Anadolu Ajansı
Kepez,Adli Tıp Kurumu,Olay Yeri İnceleme,antalya

Antalya'nın Kepez ilçesinde meydana gelen olayda, bisikletiyle ilerleyen Ahmet Üresin yol kenarındaki otluk alanda battaniye kenarından bir kişinin ayağının çıktığını gördü.

2 GÜN ÖNCE ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR 

Üresin durumu önce akrabasına sonra 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptığı kontrolde 40 yaşlarındaki kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Kimlik tespitini belirleyecek bir belgenin çıkmadığı kadının, vücudunda herhangi bir kesici alt ve darp izinin olmadığı tespit edildi.

Bisiklet sürerken gördüğü ayak korkunç gerçeği ortaya çıkardı... - 1. Resim

Olay yeri ve savcılık incelemesinin ardından 2 gün önce öldüğü tahmin edilen kadının cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Bisiklet sürerken gördüğü ayak korkunç gerçeği ortaya çıkardı... - 2. Resim

"AYAK GÖRDÜM"

Cesedi bulan Ahmet Üresin, "Bisikletimle giderken yolun sağında bir ayak gördüm. Akrabama yol kenarında bir ayak gördüğümü söyledim. Akrabam baktı, kadın olduğunu söyledi ve durumu polise bildirdi. Ayağının ucu ve saçlarının bir bölümü görünüyordu" dedi.

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...