Tgrt Haber
15 Kasım 2023 12:37 - Güncelleme : 15 Kasım 2023 12:42

Bakan Güler, Yunanistan heyetiyle görüştü: Gayet olumlu geçti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Yunanistan ile gerçekleştirilen görüşmeler hakkında gazetecilere bilgi verdi. Bakan Güler, görüşmelerin gayet olumlu geçtiğini bildirdi.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Bakan Güler, Yunanistan heyetiyle görüştü: Gayet olumlu geçti
milli savunma bakanı,

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Yunan heyeti ile Ankara'da gerçekleştirilen Güven Arttırıcı Önlemler Toplantısı'nın olumlu geçtiğini belirterek, bir sonraki toplantının Yunanistan'da yapılacağını açıkladı. Bakan Yaşar Güler, partisinin TBMM Grup Toplantısı öncesi gazetecilerin Türkiye-ABD ilişkileri ve geçtiğimiz günlerde Yunanistan ile gerçekleştirilen Güven Artırıcı Önlemler Toplantısı’na dair sorularını yanıtladı.

“GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ”

Bakan Güler, “Amerika’yla ilgili mevcut durum devam ediyor. Bir gelişme olursa mutlaka sizlerle paylaşacağız. Yunanistan ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler gayet olumlu geçti. İnşallah böyle devam edeceğiz. Biz de bunun karşılığında daha sonra Yunanistan’a gideceğiz. Henüz tam tarih belli değil. Cumhurbaşkanımızın ziyaretinden sonra da ikinci Güven Arttırıcı Önlemler Toplantısı Yunanistan’da olacak. Artık onlarla birlikte görüşüp anlaşacağız. Tarihi karşı taraf belirleyeceği için bekleyeceğiz. Ne zaman olacağına dair bir şey diyemiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...