Tgrt Haber
25 Şubat 2024 11:30 - Güncelleme : 25 Şubat 2024 11:32

Fernando Santos'tan büyük fedakarlık! Beşiktaş yönetimini mest etti

Mütevazi kişiliğiyle dikkat çeken Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, gösterdiği fedakarlıkla da taraftarın ve yönetimin büyük beğenisini kazandı. 1 aydır kaldığı otelin masraflarını öğrenen Fernando Santos, kulübe yük olmamak için tesislere taşındı. Bununla da yetinmeyen Portekizli hoca, teknik heyete alınmasını istediği video analiz uzmanının maaşını kendisi ödemek istedi.

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
Fernando Santos'tan büyük fedakarlık! Beşiktaş yönetimini mest etti
Beşiktaş,Fernando Santos

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, mütevazı kişiliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

OTEL MASRAFLARINI ÖĞRENİCE TESİSLERE YERLEŞTİ

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre; Santos, İstanbul’daki ilk bir aylık döneminde siyah beyazlı kulübün kendisine sunduğu otelde konakladı. Bu dönemde otel masraflarını öğrenen tecrübeli hoca, kulübe daha fazla yük olmamak için tesislerde kalmak istediğini yönetime iletti. Bu istek kabul edilince Santos tesislere taşındı.

Fernando Santos'tan büyük fedakarlık! Beşiktaş yönetimini mest etti - 1. Resim

APARTMAN DAİRESİNE TAŞINDI

Sonraki süreçte ailesiyle birlikte yaşamak için İstanbul’un Anadolu yakasında ev bakan Santos’un lüks yaşamı sevmediği ve villa yerine daireyi tercih ettiği ifade edildi.

69 yaşındaki teknik direktörün Caddebostan’da apartman dairesi tuttuğu belirtildi. Ailesini de yanına alan Santos, tesislere buradan gidip gelecek.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİ MEST ETTİ

Santos’un bu mütevazı kişiliği Beşiktaş yönetiminde "Ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha bize gösterdi" şeklinde yorumlandı.

Portekizli hocanın bu hareketi siyah-beyazlı tarafların da büyük beğenisini kazandı.

Fernando Santos'tan büyük fedakarlık! Beşiktaş yönetimini mest etti - 2. Resim

PERSONELİN MAAŞINI DA ÖDEMEK İSTEDİ

Santos'un bir başka isteğiyle de farkını ortaya koyduğu öğrenildi. Teknik heyete "video analiz uzmanı" alınmasını talep eden Portekizli, bu profesyonelin maaşını kendisi karşılayabileceğini de söyledi.

HASAN ARAT DEVREYE GİRDİ

Ancak Başkan Hasan Arat’ın bunu öğrenir öğrenmez duruma müdahale ettiği ve video analistin maaşının kulüp tarafından karşılanacağı söylediği belirtildi.

Arat ince düşüncesi nedeniyle Santos’a teşekkür etti.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...