Tgrt Haber
18 Nisan 2022 12:38 - Güncelleme : 18 Nisan 2022 12:46

Esat Karlıdağ: “Kurumsal hizmetimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz!”

Aydın merkezli Logesa Lojistik Kurucusu Esat Karlıdağ, “Kurumsal hizmetimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Aydın merkezli bir firma olmamıza rağmen İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde şubemiz bulunduğunu söyleyebilirim. Lojistik sektörü, birçok sektörün kesiştiği sektör olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bu nedenle lojistik sektöründe gerçekleştirilecek faaliyetlerin her birinin bir hayli önemli olduğu bilinmekte.” sözleriyle sektörün öneminden ve Logesa Lojistik olarak sektöre katkılarından bahsetti.

Esat Karlıdağ: “Kurumsal hizmetimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz!”

Lojistik sektörünün 2021’de gelişimine devam ettiğini, özellikle ocak-mart aylarında bir önceki döneme göre yaklaşık yüzde 12 oranında artış gözlemlendiğini belirten Esat Karlıdağ, açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Birçok sektör için önemli bir sektör olması dolayısıyla lojistik alanında yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu söyleyebilirim. Logesa Lojistik olarak tüm lojistik hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sağlıyoruz. İzmir, İstanbul, Mersin başta olmak üzere birçok şehirde şubemiz olduğunu ve kaliteli hizmetimizi geniş bir alana ulaştırdığımızı söyleyebilirim.”

Aydın Merkezli Bir Lojistik Firmasıyız

Aydın merkezli bir lojistik firması olarak çalışmalarını sürdüren Logesa Lojistik, 400 araçlık filoya sahiptir. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere temelde iki farklı hizmet ağı üzerinden çalışmalarını sürdüren firmanın kurucusu Esat Karlıdağ, konuyla ilgili açıklamalarında şu sözlere yer verdi: “Genç ve uzman bir ekibe sahibiz. Bu sayede çalışmalarımızı yenilikçi yaklaşımlar üzerinden gerçekleştirme şansı elde ediyoruz. Tedarik zinciri, depolama ve lojistik faaliyetlerimizi geniş bir hizmet ağı üzerinden sürdürüyoruz. Lojistik sektörü, son zamanların en dikkat çeken sektörleri arasında yer alıyor. Temel olarak lojistik, tedarik zincirinin bir parçası olarak değerlendirilir. Ham madde, yarı-mamul ve mamul gibi ögeler; üretim noktasından başlanarak tüketim noktasına kadar lojistik sektörü ile ulaştırılır. Tedarik zincirinde bir sorun oluşmaması adına lojistik sektöründe yer alan firmaların yenilikçi hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmesi gerekiyor. Biz de Logesa Lojistik olarak çalışmalarımızı kurumsal bir hizmet anlayışı üzerinden ve genç, dinamik bir ekibimizle gerçekleştiriyoruz.”

İzmir’de de Şubemiz Bulunuyor

Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleri bulunduğunu belirten Esat Karlıdağ, İzmir’de de şube açmış olmaktan dolayı çok mutlu olduklarının altını çizdi: “İzmir, lojistik sektörü açısından dikkat çeken şehirler arasında yer alıyor. Biz de İzmir’de de şube açarak gelişmiş hizmet ağımızı İzmir’e de taşıma kararı aldık. Böylelikle lojistik sektöründe yaptığımız çalışmaları İzmir üzerinden de gerçekleştiriyoruz. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık yaptığımız için geniş bir hizmet ağına sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim.”

Yenilikçi Lojistik Hizmetleri Sunuyoruz

Frigolu taşımacılık, asansörlü frigo taşımacılık gibi hizmet dalları üzerinden faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini belirten Esat Karlıdağ, sunmuş oldukları hizmet hakkında detaylı açıklamada bulundu: “Lojistik sektöründe yapılacak çalışmaların bir hayli önemli olduğunu söyleyebilirim. Frigolu taşımacılık, asansörlü frigo taşımacılık, soğuk zincir taşımacılık ve mikro dağıtım lojistik olmak üzere 4 farklı hizmet dalı üzerinden çalışmalarda bulunuyoruz. Özellikle soğuk zincir taşımacılık, gıda ürünlerinin bozulmadan taşınması noktasında bir hayli önemli. 400 araçlık dev filoya sahibiz. Bu sayede hem şehir içi hem de şehirler arası lojistik işlerimizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapma şansı elde ediyoruz. Çalışmalarımızı yenilikçi hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz için sektörde önemli bir yere sahip olduğumuzu söyleyebilirim.”

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...