Tgrt Haber
26 Şubat 2024 11:26 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 11:52

Uçağa canlı bindi inişte eşinin yanında otururken hayatını kaybetti!

İngiltere'nin Falkland Adaları'ndan Şili'ye giden uçaktaki 59 yaşındaki yolcu, eşinin yanında oturduğu sırada hayatını kaybetti. 

Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: Tgrthaber.com.tr / Çeviri
Uçağa canlı bindi inişte eşinin yanında otururken hayatını kaybetti!
uçak,yolcu

Şili havayolu şirketi LATAM tarafından işletilen güney Şili şehri Punta Arenas'a giden uçakta trajik bir olay yaşandı. İngiliz turist ve eşi, Santiago de Chile'ye ikinci bir uçağa binecekken, Carlos Ibanez del Campo Havalimanı'na varmak üzereyken 59 yaşındaki adam hayatını kaybetti. Eşinin yanında oturduğu esnada hiçbir hastalık belirtisi göstermeden hayatını kaybeden adam için havalimanına cinayet masası polisleri geldi. Uzman birimin Komiser Yardımcısı Diego Díaz, adamın öldüğünü doğruladı.

Uçağa canlı bindi inişte eşinin yanında otururken hayatını kaybetti! - 1. Resim

Mirror'ın haberine göre Díaz, yerel basına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Yerel savcıların talimatı üzerine Punta Arenas Cinayet Masası dedektifleri, Şili'ye gitmekte olan 59 yaşındaki İngiliz turistin uçakta ölmesinin ardından havalimanına gittiler. Aktarmalı uçuş öncesi İngiliz turistin uçakta hayatını kaybettiği, bir suç unsuruna dair bulgu rastlanmadığı tespit edildi. İngiliz turistin eşi de ölümünün altında yatan sebebin birkaç sağlık sorunu olabileceğini söyledi.''

Öte yandan İngiliz turiste otopsi yapılacağı, ölüm sebebinin doğal nedenlerden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılacağı açıklandı. 

Kaynak: Tgrthaber.com.tr / Çeviri
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...