Tgrt Haber
23 Şubat 2024 12:37 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 11:32

Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zeynep Mayruk ne iş yapıyor?

Zeynep Mayruk kimdir? | Ekranların sevilen isimleri arasında yer alan Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk'un nişanlanmasının ardından Zeynep Mayruk'ın kim olduğu merak konusu oldu. İsmini sıklıkla duyduğumuz isimler arasında yer alan başarılı isim Zeynep Mayruk hakkında merak edilenler haberimizdedir...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Tolga Sarıtaş

Oyuncu Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk'un nişanından görüntülerin paylaşılmasının ardından Zeynep Mayruk'un kim olduğu da merak edildi. Ünlü modacı Zeynep Mayruk ile Tolga Sarıtaş'ın nişan töreninden gelen görüntüler sevenlerini sevindirirken Zeynep Mayruk'un hayatı da merak edildi. İşte detaylar...

ZEYNEP MAYRUK KİMDİR?

Mayruk, 1989 senesinde İzmir'de dünyaya geldi. Modacı olan isim ilk dersini Saint Charles Lisesi’nde alırken 2016 yılında mezun oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim gören Zeynep Mayruk, 2012 senesinde mezun olmuştur. 2013 senesinde ise Zeynep Mayruk kendi markasını yapmıştır.

Zeynep Mayruk kimdir? Tolga Sarıtaş'ın nişanlısı kaç yaşında, nereli? - 1. Resim

TOLGA SARITAŞ'IN NİŞANLISI KİMDİR?

Oyuncu Tolga Sarıtaş, modacı Zeynep Mayruk ile nişanlandı. Nişan töreninden paylaşılan fotoğrafların ardından ikili merak edildi. Sarıtaş'ın kahvesini içerken "İçtiğim en güzel kahve" demesi ise gündem oldu.

Zeynep Mayruk kimdir? Tolga Sarıtaş'ın nişanlısı kaç yaşında, nereli? - 2. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...